Nejnovější recenze ze sekce Fotbalové chrániče

Rucanor Free Kick IV

Rucanor Free Kick IV

Ověřený zákazník Sportisimo Ověřený zákazník

Přidáno: 27. prosince 2011

Zakoupeno v Sportisimo

• dostupnost zboží v dětských velikostech (i pro nejmenší) velikost S odpovídá cca 6-8 leté dítě (XS cca 4 roky)
  • chrániče kotníků,což je u nejmenších velice důležité
  • pořizovací cena je menší než cena dodání

doporučuji pro základní výbavu malých/začínajících fotbalistů
vynikající cena vs. kvalita

Přidáno: 6. srpna 2011

• Určitě cena
  • Design
  • Mají chránič kotníku
  • Do vyšších soutěží špatná ochrana

Chrániče pro začátečníky a do nižších soutěží. Pro nižší fotbal dostačující ale ve vyšších soutěží neobstojí kvůli nižší ochraně nohy.

Spartan Free kick

Spartan Free kick

Ověřený zákazník WORKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. května 2011

(naposledy upraveno 15. května 2011)

Zakoupeno v WORKER.cz

• Syn začal s fodbalem,to mluví za vše.

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. dubna 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Jsou super můžu vřele doporučit

Přidáno: 9. dubna 2010

• lehká váha
  • pěkný design
  • horší upínání

Chrániče, které jsem vyfasoval od klubu, jsou vcelku použitelné, nesnáším kotníkové chrániče, takže pro ty který mají podobný problém je solidní volba. Vyztužení je možná trochu tvrdší, ale ti kteří nosí chrániče jen kuli pravidlům to není problém, protože já jsem zastáncem, že čím menší a čím lehčí chrániče jsou, tim líp pro samotný výkon, neboť chrániče se tolik nepletou při hře a odskaková od holeně se dá do jisté míry eliminovat. Bohužel u těchto chráničů , které mají suchý zip pouze nahoře, je nutné si dole chrániče, pochopitelně přes stulpny obmotat izolační páskou, která zabrání pohybu chrániče na noze, ve stulpně. Rány přes chránič bolí stejnak vždy bez rozdílů ceny chráničů, takže dle mého je zbytečné si kupovat chrániče nějak drahé a kotníkové jsou dle mého taky zbytečné, lepší je si kotník zafixovat stahovadlem.

Přidáno: 30. ledna 2010

• kvalitní materiál
  • Design
  • Pěkně padnou
  • Za super cenu
  • Pod štrupnami nejsou vidět

Tyto chrániče jsem si půjčoval od svého kamaráda na Futsal. jsou velmi kvalitní a vypadají hezky. Výborně pomůžeu při soupeřově faulu a velmi zmírní bolest. Navíc mi pěkně padly a byli pohodlné. Jen nechápu jejich designový smysl, protože pod štrupnami stejně nejsou vidět. Ale kdo si potrpí na značku a design,určitě po nich sáhne. Já byl spokojen a mohu je doporučit! Díky roztahovatelnosti si je přizpusobte tvaru své nohy. Dávám 100%

Přidáno: 11. ledna 2010

• pohodlné
  • chrání výborně holení kost
  • vystužen
  • výborně drží na noze

Dobře se nosí, noha je zafixovaná a nemám žadný pocit škrcení jeliož je velice lehkrá a pohodlná a noze. Tyto chrániče jsou vystuženy speciální odlehenou ocelý, která vám dáva pocit bezpeči na hřišti. Nemusíte se bát že vás někdo zmrzačí.

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. října 2009

Zakoupeno v Aukro.cz

• je to levné
  • značkové
  • může se stát, že vás nekdo okrade

dobrý

Přidáno: 26. srpna 2009

• Dobré plasty
  • Barevný design
  • Húře sedí na noze

Pokud máte velmi úzká lýtka jako já tak si tento produkt nekupujte. Polstrování není dostatečné na to, aby bezbolestně ochránilo vaši nohu a cítili jste se konfortně. Jinak celkové provedení výrobku je dobré, kvalitní šití. Pokud vám bude sedět na noze a nebude překážet při chůzi či běhu, koupi bych doporučil.

Zobrazuji 181 - 190 ze 190 recenzí 1...6 7 8 9 [ 10 ]